Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мостиського прикордонного загону "Про затвердження Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Шег

НАЗАД
15 квiтня 2016 10:27

Повідомлення

про оприлюднення проекту наказу Мостиського прикордонного загону "Про затвердження Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Шегині"".

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року за № 1160-IV, Мостиський прикордонний загін повідомляє про оприлюднення для зауважень від фізичних та юридичних осіб проекту наказу "Про затвердження Технологічної схеми пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Шегині"" (далі – Наказ).

Зазначений проект регуляторного акта опрацьований на виконання вимог статті 25 Закону України «Про прикордонний контроль», пункту 19 Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2010 за № 751 «Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон та пункти контролю», з метою визначення загального порядку та послідовності проведення всіх передбачених законодавством державних видів контролю в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Шегині".

Проект наказу та аналіз регуляторного впливу до нього розміщені на веб-сайті Державної прикордонної служби України в мережі Інтернет: www.dpsu.gov.ua в розділі “Діяльність органу” в категорії “Регуляторні акти”, у рубриці “Проекти регуляторних актів” у підрубриці “Повідомлення про оприлюднення проектів”

Зауваження та пропозиції до проекту Наказу Мостиського прикордонного загону приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення наказу за адресою:

вул. Я. Мудрого, 113, м. Мостиська, Львівської області, 81300, тел. (03234) 5-12-30, факс (03234) 4-17-60 або на адресу електронної пошти: mostiska_zagin@pvu.gov.ua

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}