Подання запиту на інформацію (довідково-енциклопедична, науково-технічна, правова, статистична, соціологічна тощо)

НАЗАД
19 грудня 2021 13:09

Довідково-енциклопедична, науково-технічна, правова, статистична, соціологічна інформація надається за запитами на інформацію, які подано поштою, факсом, телефоном, електронною поштою та особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби.

Довідково-енциклопедична, науково-технічна, правова, статистична, соціологічна інформація надається за запитами на інформацію, які подано поштою, факсом, телефоном, електронною поштою та особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби.

Для подання запиту на довідково-енциклопедичну, науково-технічну, правову, статистичну, соціологічну інформацію в письмовій формі (поштовим зв’язком, факсом та особисто до громадської приймальні Адміністрації Держприкордонслужби) можна використовувати рекомендовану форму запиту на інформацію:

СКАЧАТИ РЕКОМЕНДОВАНУ ФОРМУ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ (формат PDF)

Для подання запиту на довідково-енциклопедичну, науково-технічну, правову, статистичну, соціологічну інформаціюелектронною поштою можна використовувати електронну форму запиту на інформацію:

ЕЛЕКТРОННА ФОРМА ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ (натисніть)

електронну скриньку [email protected]  

Електронний запит на інформацію не повинен уміщувати вкладених файлів.

Для подання запиту на довідково-енциклопедичну, науково-технічну, правову, статистичну, соціологічну інформацію за телефоном (044) 527–64–29:

щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів, з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п’ятницю, напередодні святкових і неробочих днів – з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Для подання запиту на довідково-енциклопедичну, науково-технічну, правову, статистичну, соціологічну інформацію особисто через громадську приймальну Адміністрації Державної прикордонної служби України (вул. Володимирська, 30, м. Київ):

щодня, крім вихідних, святкових та неробочих днів, з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00;

у п’ятницю, напередодні святкових і неробочих днів – з 09.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00.

Усі поля у формі запиту підлягають заповненню, за винятком полів, де зазначаються дані про спосіб надання відповіді на запит. У цих полях має бути зазначено щонайменше один спосіб надання відповіді на запит.

Популярні розділи та сервіси