Петро Цигикал та Светлан Кічіков на Львівщині побували у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби

НАЗАД
11 квiтня 2019 15:56

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал та Директор Головної дирекції «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії Головний комісар поліції Светлан Кічіков прибули на Львівщину.

Зокрема вони побували у Кінологічному навчальному центр Державної прикордонної служби України, що у Великих Мостах. Іноземну делегацію ознайомили з діяльністю, інфраструктурою навчального центру  та підготовкою кінологів і службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.

Під час перебування гостям з Болгарії  продемонстрували озброєння та техніку, яку охоронці кордону використовують для захисту державних рубежів,  в тому числі на сході країни.

Зазначимо, що болгарська делегація перебуває в Україні в рамках робочого візиту. У Києві під час зустрічі керівники українського та болгарського прикордонних відомств обговорили обстановку на державних кордонах, особливості охорони морських кордонів та взаємодію і перспективи розвитку.

Також Головному комісару поліції Светлану Кічікову в ході візиту було презентовано систему управління охороною державного кордону - Головний центр управління службою ДПСУ, звідки ведеться цілодобове відстеження обстановки на державному рубежі.

Крім того, під час зустрічі керівники прикордонних відомств України і Болгарії підписали План розвитку співробітництва між Державною прикордонною службою України та Головною дирекцією «Прикордонна поліція» Міністерства внутрішніх справ Болгарії на 2019-2020 роки та домовились провести наступну зустріч керівників прикордонних відомств України та Болгарії в 2020 році.

Популярні розділи та сервіси