телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
26/12/18 - 11:30

Обсяг фінансування житлового будівництва Держприкордонслужби на поточний рік складав 200 мільйонів гривень.

Сьогодні, 18 грудня, на Чернігівщині у ході відкриття відділу прикордонної служби «Леонівка» Голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал відмітив, що відомство особливу увагу приділяє соціальному захисту персоналу, активно розвиває відомчу медицину та вишукує можливості для будівництва житла.

«Завдяки підтримці Президента України, Уряду та Міністра внутрішніх справ Держприкордонслужба системно реформується. Особливу увагу керівництво відомства приділяє соціальному захисту персоналу. Завдяки чому цьогоріч Службі вдалося в декілька етапів підняти грошове забезпечення персоналу», - сказав Петро Цигикал.

У своїй промові Голова Держприкордонслужби зазаначив, що вкрай важливим у 2019 році є збільшення Фонду оплати праці. Це надасть змогу вже з 1 січня підвищити виплати особовому складу прикордонних підрозділів. Також він додав, що достойне грошове забезпечення отримують ті, хто проходить службу в підрозділах оперативного реагування, в рамках проекту «Нове обличчя кордону» та в районі проведення Операції об'єднаних сил.

«Держприкордонслужба активно розвиває відомчу медицину. Зокрема найближчим часом повноцінно запрацюють для військовослужбовців та працівників санаторії «Моршин» та «Немирів». Крім того, вишукуємо можливості для будівництва житла. У поточному році сім'ї прикордонників вже отримали 194 квартири», - наголосив Петро Цигикал.

Відмітимо, що обсяг фінансування житлового будівництва Держприкордонслужби на поточний рік складав 200 мільйонів гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

+ Розгорнути меню