Петро Цигикал: 2018 рік став для Державної прикордонної служби черговим іспитом на стійкість

НАЗАД
04 лютого 2019 10:48

Петро Олександрович зауважив, що рік для Державної прикордонної служби України видався досить напруженим, як і попередні, вже майже п’ять років агресії Росії проти України.

«2018 рік став для Державної прикордонної служби черговим іспитом на стійкість. Нові виклики, серед яких агресія РФ була визначальним фактором, змушували відомство до дій: до реформ, експериментів та принципових рішень», -  заявив у інтерв’ю  5-му каналу  Голова Державної прикордонної служби України.

Також Петро Олександрович зауважив, що рік для Державної прикордонної служби України видався досить напруженим,  як і попередні, вже майже п’ять років агресії Росії проти України. І пріоритетом для прикордонного відомства залишалися дії в зоні ООС.

Разом з тим окреслюючи основні завдання, які були поставлені перед Державною прикордонною службою у 2018-му,  очільник прикордонного відомства виділив основне, що в минулому році вдалося - це зберегти життя та здоров’я персоналу і не допустити втрат серед особового складу Держприкордонслужби.

Серед досягнутого також Головою служби відзначено закріплену динаміку планового нарощення системи охорони державного кордону, особливо на напрямках зосередження основних зусиль.

Крім того, він заявив, що важливим була подальша інтеграція Держприкордонслужби в європейське безпекове поле та зміцнення  міжнародних контактів.

Не менш важливим та одним із найголовніших пріоритетів Голова служби виділив питання соціального забезпечення персоналу та розвиток матеріально-технічної бази.

Окремо Петро Цигикал зазначив, що за підтримки Президента України та Міністра внутрішніх справ минулого року був встановлений український День прикордонника, який тепер відзначається 30 квітня.

 «Це – дуже знаковий та мотиваційний день для нас, прикордонників України»,  - наголосив Голова Державної прикордонної служби України.

Популярні розділи та сервіси