Затриманий йорданець намагався відкупитись від прикордонників

НАЗАД
05 лютого 2019 09:13

Іноземця, який перебував у контрольованому прикордонному районі без жодних документів, затримали учора вранці військовослужбовці Чопського загону.

Прикордонний наряд спільно зі співробітником Нацполіції зупинив чоловіка з метою перевірки документів. Він назвався громадянином Йорданії та стверджував, що навчається в одному з вишів Ужгорода. Однак іноземець ніяк не зміг це підтвердити, як і законність свого перебування на території України.

Тому правопорушника затримали в адміністративному порядку з метою встановлення особи та обставин правопорушення. Під час складання матеріалів адміністративної справи за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду», йорданець намагався відкупитися від прикордонників за допомогою хабара.

За не притягнення його до відповідальності іноземець запропонував прикордонному наряду грошові кошти у розмірі п’ять тисяч гривень. Правоохоронці від неправомірної винагороди відмовилися.  Тепер правопорушнику доведеться відповісти ще й за вчинення злочину, передбаченого ст.369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси