Замість алебастру – незаконний арсенал. Прикордонники на Донеччині виявили схрон з боєприпасами

НАЗАД
29 липня 2021 11:13

Виявлені небезпечні предмети вилучили представники вибухотехнічного підрозділу Національної поліції.

Системна робота оперативно-розшукових підрозділів Краматорського прикордонного загону на ділянці відповідальності все частіше дає позитивні результати. З початку року успішно реалізовано кілька десятків оперативних інформацій, що дало змогу вилучити з незаконного обігу значну кількість зброї та боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, а також підакцизних товарів.

Чергова випереджувальна інформація була підтверджена та реалізована вчора. В населеному пункті Зайцеве Донецької області, що розташований в безпосередній близькості від лінії розмежування, під процесуальним керівництвом Донецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Об'єднаних сил, спільна міжвідомча група у складі прикордонників Краматорського загону та співробітників Національної поліції провела огляд території Микитівського алебастрового заводу, який був зруйнований в результаті бойових дій.

В ході огляду в одному з колишніх виробничих приміщень виявлено сховок з військовими засобами ураження. Детальний огляд сховку допоміг виявити 20 гранат Ф-1 та 10 запалів до них, 12 підривачів різних типів, 4 мінометні міни 82 мм та 2 вибивних заряди до них, понад 3400 набоїв калібру 7,62 мм, 480 набоїв калібру 5,45 мм, 260 набоїв калібру 12,7 мм та 3 набої до мисливської зброї. А також 8 частин головодонних підривачів.

Виявлені небезпечні предмети вилучили представники вибухотехнічного підрозділу Національної поліції.

До ЄРДР внесено відомості за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси