Прикордонники зі складу ООС виявили 15 осіб, яких човнярі незаконно доправляли з тимчасово окупованої Луганщини

НАЗАД
28 сiчня 2020 12:11

Так, учора в ході реалізації оперативної інформації, на околиці населеного пункту Трьохізбинка правоохоронці зупинили чотирьох громадян України.

Оперативні співробітники Держприкордонслужби спільно із військовослужбовцями 93 омбр, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, продовжують виявляти осіб, які намагаються перетнути лінію розмежування поза встановленими контрольними пунктами в’їзду–виїзду.

Так, учора в ході реалізації оперативної інформації, на околиці населеного пункту Трьохізбинка правоохоронці зупинили чотирьох громадян України.

Як і у попередніх випадках, троє чоловіків та одна жінка перетнули лінію розмежування човном по річці Сіверський Донець. Зі слів двох зупинених чоловіків, жителів контрольованої частини Донецької області, вони на непідконтрольній частині Луганщини нібито відвідували родичів. А ось чоловік та жінка, жителі непідконтрольної Голубівки (колишнього Кіровська), прямували у м. Сєвєродонецьк поза встановленими контрольними пунктами в’їзду-виїзду для отримання соціальних виплат.

Варто зазначити, що такий самовільний перетин лінії розмежування, перш за все, наражає на небезпеку самих громадян. Крім того, як зазначили громадяни, незаконний перетин лінії розмежування обійшовся їм платою для човнярів по 100 гривень з кожного.

Всього з початку року прикордонники виявили 15 осіб, які перетнули човнами лінію розмежування поза встановленими пунктами в’їзду-виїзду. Усіх громадян притягнуто до адміністративної відповідальності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси