(ВІДЕО) З початку року прикордонники виявили 16 схронів зі зброєю, які терористи підготували для диверсій

НАЗАД
08 вересня 2016 09:36

Військовослужбовці Державної прикордонної служби України продовжують нести службу на лінії розмежування у зоні проведення АТО та в межах компетенції, проводять заходи щодо протидії протиправній діяльності, недопущення проникнення диверсійно-розвідувальни

Військовослужбовці  Державної прикордонної служби України продовжують нести службу на лінії розмежування у зоні проведення АТО та в межах компетенції, проводять заходи щодо протидії протиправній діяльності, недопущення проникнення диверсійно-розвідувальних груп, виявлення зброї, боєприпасів та інших засобів терору. Під час виконання задач прикордонники неодноразово виявляють схрони зі зброєю, які терористи готують для проведення диверсій на підконтрольній Україні території. З початку цього року в Донецькій та Луганській областях вздовж лінії розмежування прикордонники виявили 16 схронів з великою кількістю боєприпасів та зброї.

Як уже повідомлялося, тільки минулої доби співробітники Державної прикордонної служби України у двох випадках неподалік від лінії розмежування в Донецькій області виявили сховки з боєприпасами. В обох випадках інформацію про можливе місце незаконного накопичення та зберігання боєприпасів та зброї, яку могли використати  ДРГ російсько-терористичних військ  під час диверсійних дій на Донеччині відпрацьовували оперативники  Держприкордонслужби. 

В результаті, прикордонники Краматорського  та Донецького загонів під час огляду нежилого будинку в н.п. Залізне та на околиці населеного пункту Березове знайшли тайники зі зброєю. Один із тайників був облаштований на горищі напівзруйнованого будинку. В ньому були патрони різного калібру, гранати РГД та Ф-1, сигнальні ракети та міни, а також РПГ-26. Ще один схрон з боєприпасами був ретельно замаскований у кущах лісосмуги. Зі сховку прикордонники дістали боєприпаси, два 152-мм осколково-фугасних снаряди до САУ, три гранати РГД, Ф-1 та майже 200 патронів калібру 5,45.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси