Як працюють контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі проведення Операції об’єднаних сил

НАЗАД
06 листопада 2021 12:27

Робота усіх КПВВ на лінії розмежування щоденно розпочинається з 08.00 та триває до 16.00. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України.

Щоденно відкритий з боку тимчасово окупованої території України лише КПВВ "Станиця Луганська". Водночас окупанти продовжують обмежувати рух осіб через лінію розмежування гуманітарним коридором через КПВВ «Станиця Луганська», пасажиропотік за тиждень зменшився ще на 20%.

За тиждень через цей дорожній коридор пройшло на 600 громадян менше ніж за минулий період. Від минулої суботи через «Станицю Луганську» на тимчасово окуповану територію України пройшли 1 472 осіб, а на контрольовану територію – 436 особи.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» бойовики розблоковували рух у понеділок та п'ятницю. Лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнули 328 осіб та 57 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 236 осіб та 53 транспортних засоби проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Через КПВВ «Новотроїцьке» за тиждень проїхали 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено майже 111 тонн продуктових наборів та товарів медичного призначення.

Пандемія не відступила, тому нагадуємо, що в КПВВ діють карантинні обмеження. Так, громадяни України, які підлягають самоізоляції, під час прямування на контрольовану українською владою територію зобов’язані встановити та активувати додаток «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування, окрім цього, необхідно мати й поліс страхування.

Водночас передбачено широкий перелік категорій громадян, до яких самоізоляція не застосовується. З повним переліком категорій осіб, які не підпадають під самоізоляцію, радимо громадянам ознайомитися завчасно. Самоізоляція припинятиметься в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину КПВВ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}