Ворог продовжує обстрілювати з території рф прикордоння Сумської та Чернігівської областей

НАЗАД
08 серпня 2022 10:24

Учора, 7 серпня, під ворожим вогнем опинилися території Білопільської, Есманьської, Новослобідської і Середино-Будської громад Сумщини та Семенівської і Городнянської громад Чернігівщини.

Зранку та після обіду російські загарбники накрили мінометним вогнем околиці населених пунктів Білопільської громади. Всього по громаді рашисти випустили десяток 120-мм мін. Вогонь вівся з російського населеного пункту волфіне. В результаті обстрілу пошкоджені приватні помешкання та цивільна інфраструктура населеного пункту.

Есманьську та Новослобідську громади з боку російських сіл бегоща та тьоткіно обстріляли самохідні артилерійські установки загарбників, 18 і 14 вибухів. У Новослобідській громаді від ворожих снарядів постраждало фермерське господарство, ангар із сільськогосподарською технікою. Також є пошкодження електромереж.

По Середино-Будській громаді ворог вів вогонь з мінометів та ствольної артилерії, зафіксовано 7 вибухів.

8 мін калібру 120 мм загарбники випустили з боку російського населеного пункту чорноземний городок по території Городнянської громади.

Ще 8 ворожих боєприпасів розірвалося на території Семенівської громади. Ствольна артилерія росіян розстрілювала українське прикордоння з боку села ломаківка.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси