(ВІДЕО) Військовослужбовці Держприкордонслужби та ЗСУ в Чорному морі тренувалися протидіяти ворожій диверсії

НАЗАД
10 лютого 2021 08:16

Навчання з охорони й оборони стратегічних об’єктів пройшли в районі острова Зміїного.

У них брали участь військовослужбовці та техніка Морської охорони, Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Військово-Морських Сил.  

За легендою спільних тренувань в районі острова Зміїний було помічено активізацію диверсійних сил противника. З метою недопущення висадки ворожого десанту і захоплення острова, корабельно-катерним складом ВМС ЗСУ та Морської охорони Держприкордонслужби забезпечено висвітлення надводної обстановки, ізоляцію району, контроль за безпекою цивільного судноплавства. Злагодженими спільним діями та тактичним маневруванням перекрито підступи до острова, для посилення оборони острівного підрозділу, морем доставлений спеціальний резерв.

Незважаючи на штормові умови, мета тренування була досягнута. В досить напруженій гідрометеообстановці корабельно-катерний склад відпрацював стрільбу по ворожим плавзасобам та універсальну оборону кораблів на переході морем.

Задіяними в тренуванні різнорідними силами та засобами забезпечено ефективну протидію умовному противнику, недопущено висадку десанту та захоплення стратегічного об’єкта.

Під час таких тренувальних заходів корабельно-катерний склад ВМС та Морської охорони підвищує рівень бойової підготовки та вдосконалює навики дій за стандартами НАТО. Адже знання й навички, отримані під час міжнародних навчань, застосовуються і у міжвідомчій взаємодії, що забезпечує готовність до дієвої співпраці у складі багатонаціональних сил, до участі в спільних операціях тощо.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси