Винуватця ДТП зі смертельним наслідком затримали співробітники Держприкордонслужби

НАЗАД
17 липня 2019 10:47

На Буковині прикордонники Чернівецького загону затримали іноземця, який намагався незаконно потрапити до Молдови.

Невідомого, який швидко рухався в бік українсько-молдовського кордону зі спостережної вежі побачив прикордонний наряд відділення «Подвірне», що входить до відділу «Мамалига». Згодом чоловіка затримала група реагування за кілька сотень метрів до держрубежу.

Документів, що посвідчують особу затриманий із собою не мав. Також чоловік не зміг пояснити свої дії. Надалі прикордонники зясували, що особу за низку правопорушень, одне з яких – скоєння ДТП з летальними наслідками,  розшукують молдовські колеги.

На 55-річного чоловіка складено адмінматеріали за спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму. Після рішення української Феміди чоловіка буде передано правоохоронним органам Молдови.

Крім того, на ділянці цього ж відділу прикордонники недопустили спробу переміщення тютюнових виробів через державний кордон. Під час патрулювання наряд побачив, як невідомий намагавться перекинути пакунок через загороджувальний паркан. Під час спроби затримання, пачкар вдався до втечі, покинувши товар. Триває пошук «підприємиця».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}