Викрадений в Австрії Mercedes-Benz виявили на Закарпатті, а чеська Skoda спрацювала у «Міловому»

НАЗАД
26 липня 2021 09:11

«Mercedes-Benz» 2015 року випуску, який перебував у міжнародному розшуку, виявили прикордонники Мукачівського загону. Потрапити в Україну на викраденому авто намагався 43-річний громадянин Угорщини.

Для перетину кордону водій обрав пункт пропуску «Вилок». Під час заходів прикордонного контролю стосовно авто, яким він керував, спрацювала база даних Інтерполу.

За даним фактом прикордонники Мукачівського загону поінформували Укрбюро Інтерполу в м. Київ, та отримали підтвердження, що вказаний транспортний засіб у липні 2016 року був викрадений на території Австрії.

Автомобіль встановленим порядком передали співробітникам Національної поліції.

Ще один легковик марки «Шкода» перетинав кордон з РФ у пункті пропуску «Мілове». Під час оформлення, прикордонники Луганського загону зафіксували спрацювання бази даних Інтерполу.

У електронній системі транспортний засіб із вказаним VIN-кодом значився як викрадений у Чехії у лютому цього року. Укрбюро Інтерполу підтвердило, що авто знаходиться у міжнародному розшуку.

Рішення охоронців кордону стосовно транспортного засобу було аналогічним – автомобіль передали співробітникам Нацполіції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси