(ВІДЕО) Українець за безперешкодне перенесення у Росію наркотиків пропонував прикордонникам хабар у розмірі 1000 доларів США

НАЗАД
03 травня 2016 10:06

Учора в пункті пропуску «Юнаківка», що на Сумщині, прикордонники виявили у громадянина України наркотичну речовину. Наш співвітчизник прибув у пункт пропуску на вихід з України у напрям

Учора в пункті пропуску «Юнаківка», що на Сумщині, прикордонники виявили у громадянина України наркотичну речовину.

Наш співвітчизник прибув у пункт пропуску на вихід з України у напрямку російського Курська близько 22:00.

Під час проходження прикордонного контролю на запитання прикордонника про речі, які він переміщує через кордон, чоловік почав помітно нервувати, вийняв з сумки куртку, вдягнув її та намагався втекти від прикордонного наряду. Прикордонники відразу блокували втікача та затримали. Під час затримання чоловік вийняв з куртки пакунок та викинув його за межі внутрішньої огорожі пункту пропуску.

 В ході проведення опитування чоловік зізнався правоохоронцям, що в пакунку, який він викинув, знаходилась речовина рослинного походження – канабіс, загальною вагою біля 400 грамів. В подальшому, з метою «залагодження питання», чоловік запропонував прикордонникам неправомірну винагороду в розмірі 1000 доларів США, на що  охоронці кордону відповіли категоричною відмовою та викликали співробітників міліції.

Наразі 36-річного чоловіка разом з наркотичною речовиною передано співробітникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні дії, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів), ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси