(ВІДЕО) В Польщу везли чималу кількість наркотиків, прикріпивши їх магнітом до запасного колеса

НАЗАД
26 листопада 2016 15:40

На Львівщині в пункті пропуску «Рава-Руська» співробітники Державної прикордонної служби України виявили наркотичні речовини, які намагалися перевезти в Польщу. Пакунок з наркотиками був прикріплений магнітом до однієї з вантажівок, що перетинала кордон.

Сьогодні вночі на Львівщині в пункті пропуску «Рава-Руська» співробітники Державної прикордонної служби України виявили наркотичні речовини, які намагалися перевезти в Польщу. Пакунок з наркотиками був прикріплений магнітом до однієї з вантажівок, що перетинала кордон.

Близько 3-ї години на виїзд з України прибув вантажний автомобіль «Мерседес» української реєстрації, яким керував наш співвітчизник. Зважаючи на отриману інформацію оперативних співробітників прикордонного відомства про можливе перевезення наркотиків прикордонний наряд ретельно перевірив транспортний засіб. Також до огляду був залучений прикордонний службовий собака, який швидко встановив місце можливого сховку. Завчасно отримана інформація підтвердилася, в автівці охоронці кордону знайшли пакунок в якому знаходилося близько 200 грамів різних порошкоподібних, кристалоподібних та рослинних речовин, а також 6 шприців наповнених темно-коричневою рідиною. При цьому аби перемістити речовини через кордон ділки прикріпили пакунок до запасного колеса за допомогою магніту.

Про знахідку відразу були поінформовані співробітники СБУ в Львівській області, а також направлено повідомлення, для внесення до ЄРДР, про виявлення кримінального правопорушення за ст. 305 КК України (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Тривають подальші слідчі дії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси