Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Одещині прикордонники спільно з правоохоронцями виявили 100 ящиків сигарет на понад 1 мільйон гривень
07/07/17 - 09:30

Учора за інформацією оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та за їх участі прикордонники Подільського загону разом з групою правоохоронців вилучили майже 100 ящиків сигарет, які були виявлені на Одещині

Учора  за інформацією оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та за їх участі прикордонники Подільського загону разом з групою правоохоронців вилучили майже 100 ящиків сигарет, які були виявлені на Одещині.

Прикордонниками у взаємодії з представниками ГВ БКОЗ СБУ, Державної фіскальної служби та Національної поліції, під процесуальним керівництвом Котовської місцевої прокуратури, було проведено обшук приватного будинку громадянина України в м. Ананьїв.

В результаті обшуку, в гаражі приватної садиби знайдено понад 55 тисяч пачок сигарет виробництва Молдови, Росії та Білорусії.

Попередня  сума оцінки сигарет склала понад 1 мільйон  гривень.

Товар вилучено співробітниками слідчого управління фіскальної служби. На даний час встановлюється коло осіб, причетних до незаконної оборудки.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню