(ВІДЕО) На Одещині прикордонники спільно з правоохоронцями виявили 100 ящиків сигарет на понад 1 мільйон гривень

НАЗАД
07 липня 2017 09:30

Учора за інформацією оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та за їх участі прикордонники Подільського загону разом з групою правоохоронців вилучили майже 100 ящиків сигарет, які були виявлені на Одещині

Учора  за інформацією оперативних підрозділів Південного регіонального управління Держприкордонслужби та за їх участі прикордонники Подільського загону разом з групою правоохоронців вилучили майже 100 ящиків сигарет, які були виявлені на Одещині.

Прикордонниками у взаємодії з представниками ГВ БКОЗ СБУ, Державної фіскальної служби та Національної поліції, під процесуальним керівництвом Котовської місцевої прокуратури, було проведено обшук приватного будинку громадянина України в м. Ананьїв.

В результаті обшуку, в гаражі приватної садиби знайдено понад 55 тисяч пачок сигарет виробництва Молдови, Росії та Білорусії.

Попередня  сума оцінки сигарет склала понад 1 мільйон  гривень.

Товар вилучено співробітниками слідчого управління фіскальної служби. На даний час встановлюється коло осіб, причетних до незаконної оборудки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси