(ВІДЕО) Нові французькі гелікоптери починають освоювати небо над кордоном

НАЗАД
09 квiтня 2020 12:00

Два гвинтокрили Airbus Helikopter H–125, які Державна прикордонна служба України отримала на початку цього року, прибули в прикордоння.

Обидва гвинтокрили наразі використовуються для навчання льотного складу та технічного персоналу Одеської та Харківської авіаескадрилей. На цей час льотним складом ескадрилей проводяться наземні тренування, перевірка теоретичних знань та виконання навчально-тренувальних польотів на нових вертольотах. Ці польоти відбуватимуться в тому числі й біля держрубежу, тому прикордонники зможуть не лише освоювати сучасну техніку, а й одночасно здійснювати повітряний моніторинг кордону.

Нагадаємо, що у рамках виконання міжурядової угоди з Французькою Республікою та реалізації інвестиційного проекту МВС щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту, Україна має поповнитися 55 новими зразками авіатехніки. З них Держприкордонслужба України отримає 24 нових вертольоти. Водночас частина льотного та технічного складу прикордонних авіаескадрилей навчалися експлуатувати та обслуговувати H–125 у Франції – в Центрі підготовки «Airbus».

Зважаючи на перспективу розширення авіапарку, Держприкордонслужба запрошує пілотів, які хочуть та спроможні охороняти український кордон на сучасних та надійних гвинтокрилах.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси