(ВІДЕО) У горах Закарпаття прикордонники пострілами зупиняли алжирців

НАЗАД
25 лютого 2021 09:12

Учора військовослужбовці відділу «Ужгород» виявили правопорушників, які по горах пробиралися в країни ЄС.

Прикордонний патруль, який ніс службу поблизу населеного пункту Кам’яниця Ужгородського району, помітив доріжку слідів, яка вела у бік державного рубежу. Правоохоронці одразу розпочали пошукові дії, посилили ділянку додатковими нарядами.

Як результат, за 1500 метрів від кордону прикордонники виявили двох іноземців. Правопорушники не реагували на вимогу прикордонників зупинитися, тому правоохоронцям довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів вгору. Непрохані гості зупинилися лише як почули стріли. Прикордонники продовжили пошуки і за кілька хвилин виявили ще двох правопорушників, які переховувалися у лісі.

Як з’ясувалося, в Україну іноземці прибули з метою навчання в одному з вишів. Троє з затриманих мали із собою паспорти громадян Алжиру та посвідки на тимчасове проживання в Україні, видані в січні цього року. Четвертий не мав жодних документів, проте також назвався громадянином Алжиру.

Усіх затриманих доставили в прикордонний підрозділ.

Після встановлення обставин правопорушення їх буде притягнуто до адмінвідповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Окрім цього, в діях нелегальних мігрантів вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого ст.185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника ДПСУ».

Долю студентів вирішуватиме суд.

Коментує прессекретарка Чопського прикордонного загону Олена Трачук.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси