Від початку свят прикордонники оформили понад 800 тисяч осіб та більше 155 тисяч транспортних засобів

НАЗАД
03 травня 2016 16:35

 Загалом з 29 квітня прикордонники оформили понад 800 тисяч осіб та більше 155 тисяч транспортних засобів. Причому в Україну прямувало на 50 тисяч осіб більше, ніж з України.  

Під час Пасхальних та травневих свят Державна прикордонна служба України у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводила посилені  заходи безпеки по всьому периметру державного кордону, на кордоні з Молдовою на ділянці Придністров’я, на адмінмежі з АР Крим та лінії розмежування в зоні проведення АТО.  

В результаті, у першій частині травневих та Пасхальних свят було забезпечено безперебійну роботу пунктів пропуску, КПВВ та організовано належну безпеку для громадян, які їх перетинали. Загалом з 29 квітня прикордонники оформили понад 800 тисяч осіб та більше 155 тисяч транспортних засобів. Причому в Україну прямувало на 50 тисяч осіб більше, ніж з України.  

Крім того для мешканців прикордоння, які прямували з метою відвідування рідних на Пасхальні свята, було організовано спрощений пропуск через місцеві пункти пропуску. Зокрема від початку свят на ділянках відповідальності Східного, Південного та Північного регіональних управлінь співробітники Держприкордонслужби в такому режимі вже оформили понад 9,5 тисяч осіб, більшість із них прямували в Україну.  

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси