Вдалу спільну операцію з затримання групи нелегалів провели прикордонники України та Словаччини

НАЗАД
19 червня 2021 08:57

З метою протидії незаконній діяльності на кордоні, Державна прикордонна служба України системно розвиває міжнародну співпрацю з правоохоронними органами іноземних держав.

Свідченням такої співпраці стало  спільне проведення заходів з виявлення і припинення каналу незаконної міграції з України у Словаччину. Завдяки попередньо наданій оперативними співробітниками Чопського загону інформації про підготовку до переправлення через кордон вихідців з країн Південно-Східної Азії, днями словацькі колеги затримали вісьмох незаконних мігрантів з Сирії та Іраку.

Затримання здійснили поблизу ділянки відділу «Великий Березний», у районі населеного пункту Сніна (Словаччина). Разом з нелегалами було виявлено і їхнього переправника, який виявився громадянином України.

Національним бюро по боротьбі з незаконною міграцією Президії Поліцейського корпусу Словаччини офіційно повідомлено українських прикордонників про результат реалізації наданої інформації та висловлено слова вдячності щодо дієвості спільної боротьби з протиправною діяльністю на державному кордоні України зі Словацькою Республікою.

Наразі вирішується питання щодо передачі затриманих іноземців українській стороні у порядку реадмісії. 

Фото: Прикордонної поліції Словаччини.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси