В Ужгороді затримано двох іноземців без документів та водія, що їх перевозив

НАЗАД
06 лютого 2019 10:41

Сьогодні вночі, у рамках реалізації оперативної інформації від оперативників Західного регіонального управління Держприкордонслужби, в Ужгороді затримано двох іноземців без документів.

Відповідно до отриманих даних, спільний наряд у складі прикордонників,  співробітників Служби безпеки та Національної поліції на виїзді з міста зупинив легковий автомобіль «Audi» польської реєстрації під керуванням громадянина Туреччини. Окрім водія, у транспортному засобі перебували ще троє пасажирів - громадянка України та двоє іноземців чоловічої статі. Під час перевірки правоохоронці з’ясували, що чоловіки не мають при собі жодних документів, які б посвідчували їхню особу.  Один з них назвався громадянином Туреччини, а інший – Азербайджану.

З метою з’ясування обставин правопорушення, водія та пасажирів затримано в адміністративному порядку. Їх доставили у відділ прикордонної служби «Ужгород». Після встановлення особи іноземців, що перебували у прикордонні без документів, їх притягнуть до відповідальності за порушення вимог ст. 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду». У діях водія вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст.206 КУпАП «Порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси