телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В Україну з Білорусі прибуло 55 тонн гуманітарного вантажу
12/06/17 - 12:30

Сьогодні в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники Держприкордонслужби та митниці оформили гуманітарний вантаж. Допомога була направлена з Республіки Білорусь для громадян України, які проживають в районі проведення ан

Сьогодні в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники Держприкордонслужби та митниці оформили гуманітарний вантаж. Допомога була направлена з Республіки Білорусь для громадян України, які проживають в районі проведення антитерористичної операції по обидва боки лінії розмежування.

Доставку майже 55 тонн вантажу, що складався з продуктів харчування та засобів особистої гігієни, здійснено за участі Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь.

Вантаж буде доправлений до м. Київ, а його подальшим розподілом та доставкою за призначенням займатиметься Представництво Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Також відмітимо, що доставка гуманітарної допомоги здійснювалася у відповідності до міжнародного та вітчизняного законодавства, яке регламентує порядок направлення гуманітарних вантажів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню