(ВІДЕО) В Адміністрації Держприкордонслужби відбулось урочисте підняття Державного Прапора України

НАЗАД
23 серпня 2016 09:13

Сьогодні в підрозділах Державної прикордонної служби України відбулось відзначення державного свята, що присвячене одному з державних символів Прапору України. Зранку в кожному прикордонному підрозділі урочисто підняли Державний Прапор України.

Сьогодні в підрозділах Державної прикордонної служби України відбулось відзначення державного свята, що присвячене одному з державних символів Прапору України. Зранку в кожному прикордонному підрозділі урочисто підняли Державний Прапор України.

У Києві для підняття Державного Прапора України поряд з пам’ятником «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь» вишикувався особовий склад  та керівництво Державної прикордонної служби України.

Військовослужбовці зі складу прапороносної групи підняли    Державний Прапор України під Державний Гімн України.

Після церемонії учасники взяли участь у покладанні квітів до підніжжя пам’ятника «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь» та схили голови в пам'ять про загиблих побратимів.

Зазначимо, що заходи з нагоди Дня Державного прапора пройшли, як на Сході так і на Заході, Півночі і Півдні, у всіх структурних підрозділах Держприкордонслужби України. Для кожного український стяг є уособленням волі, звитяги та недоторканості  кордонів Батьківщини.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси