Українські та польські прикордонники виявили літальний апарат та затримали 2 порушників на автомобілі з сигаретами

НАЗАД
09 вересня 2016 12:15

Учора вночі під час патрулювання кордону прикордонники відділу «Грабове» Луцького загону виявили малий літальний апарат, що прямував у бік Польщі. З метою недопущення переміщення контрабандних товарів, в тому числі і сигарет, охоронці кордону негайно про

Державна прикордонна служба України спільно з правоохоронними  органами європейських країн продовжує проводити спільні заходи щодо припинення протиправної діяльності на державному кордоні, зокрема, що пов’язані з незаконним переміщенням тютюнових виробів до країн ЄС.

Учора вночі під час патрулювання кордону прикордонники відділу «Грабове» Луцького загону виявили малий літальний апарат, що прямував у бік Польщі. З метою недопущення переміщення контрабандних товарів, в тому числі і сигарет, охоронці кордону негайно про це повідомили взаємодіючі підрозділи та польських колег.

В результаті оперативного обміну інформацією та за допомогою тепловізорів було відслідковано маршрут МЛА та зафіксовано факт скидання контрабанди. Невдовзі на цьому напрямку прикордонники суміжної держави виявили 2 громадян Польщі на автомобілі, в який вони завантажили майже 8,5 тисяч пачок сигарет білоруського виробництва. Скоріш за все, в автомобілі було куриво, яке порушники і скинули з літального апарату.

На даний час проводяться пошуки підприємливих «повітряних» горе- бізнесменів та причетних до даного правопорушення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси