Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Українців та турків на автомобілях з невідповідними номерами виявили на адмінмежі з ТОТ АР Крим та в пунктах пропуску
20/07/19 - 08:42

Учора прикордонники Херсонського, Сумського та Одеського загонів виявили чотири автомобілі з невідповідністю номерів кузовів.

Так, під час заходів прикордонного контролю в двох транспортних засобах виявлено невідповідність номерів кузовів з даними, зазначеними в реєстраційних документах. Позашляховик «БМВ» 2006 та легковик «Опель» 2008 років випуску української та російської реєстрацій прямували через КПВВ «Чаплинка», що на адмінмежі з ТОТ АР Крим, та пункт пропуску «Велика Писарівка».

Також, в пункті пропуску морського порту «Чорноморськ» прикордонним нарядом виявлено не співпадіння номерів кузовів вантажних автомобілів «ДАФ» 2004 та «Вольво» 2008 років випуску турецької реєстрації.

На водіїв, громадян України, РФ та Туреччини, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.121-1 КУпАП (Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах), матеріали справ передано співробітникам Національної поліції для подальшого розгляду та винесення постанов по справам.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню