телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У «Ягодині» у вантажівці виявили незаявлених товарів на 1,5 мільйона гривень
14/03/17 - 09:43

Державна прикордонна служба разом з іншими контролюючими службами продовжує вживати вичерпні заходи щодо припинення незаконного переміщення через державний кордон товарів з порушенням законодавства.

Державна прикордонна служба разом з іншими контролюючими службами продовжує вживати вичерпні заходи щодо припинення  незаконного переміщення через державний кордон товарів з порушенням законодавства.

Так, нещодавно, за інформацією оперативних співробітників Північного регіонального управління Держприкордонслужби, в пункті пропуску «Ягодин» було виявлено автомобіль «ДАФ» з вантажем, який не відповідав заявленому в документах.

Прикордонники ініціювали проведення спільно з представниками фіскальної служби огляду та перевірки вказаного авто, що прямував в Україну. У результаті його повного переогляду та перерахунку встановлено, що серед заявленого до огляду товару є велика кількість невказаних у документах речей.

В даний час представниками Волинської митниці складено відповідні документи та було вилучено понад 12,2 тисяч штук речей більше ста найменувань. Сума вилучених товарів склала понад 1,5 мільйона гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню