Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У пунктах пропуску на Сумщині вилучили автомобілі «DAF» та «SSANG YONG»
03/03/18 - 10:45

Учора в пунктах пропуску «Катеринівка» та «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили напівпричіп до вантажного автомобіля «DAF» та легковий автомобіль «SSANG YONG» з невідповідністю номерів.

Учора в пунктах пропуску «Катеринівка» та «Бачівськ» прикордонники Сумського загону виявили напівпричіп до вантажного автомобіля «DAF»  та легковий автомобіль «SSANG YONG» з невідповідністю номерів.

Оглядаючи в пункті пропуску «Катеринівка» вантажівку «DAF» казахської реєстрації, на якій в’їжджав до України громадянин Казахстану, прикордонний наряд виявив розбіжність номеру напівпричепа бортового марки «KOEGEL» з номером, який вказаний в реєстраційному документі.

Що стосується легкового автомобіля «SSANG YONG» російської реєстрації, на якому через пункт пропуску «Бачівськ» залишав Україну громадянин Російської Федерації, охоронці кордону також встановили невідповідність номеру кузова транспортного засобу з номером, який вказаний в свідоцтві про реєстрацію цього автомобіля.

Наразі на водіїв складені адміністративні матеріали за статтею 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

Транспортні засоби передали представникам Національно поліції для проведення відповідних подальших перевірок.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню