У підрозділах Західного регіонального управління Держприкордонслужби побувала делегація із Литви

НАЗАД
07 травня 2019 11:22

Делегація побувала у Львівському прикордонному загоні та Кінологічному навчальному центрі, що у Великих Мостах на Львівщині.

У рамках співробітництва Державної прикордонної служби України і Служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки в період з 5 по 6 травня відбувся візит литовської делегації в Україну. Зокрема делегація побувала у Львівському прикордонному загоні та Кінологічному навчальному центрі, що у Великих Мостах на Львівщині.

Під час візиту литовським колегам було презентовано прикордонний загін та відділ прикордонної служби «Рава-Руська». Іноземну делегацію ознайомлено з характеристикою ділянки відповідальності, особливостями охорони та основними тенденціями правопорушень, з системою підготовки персоналу тощо.

Крім того, делегація  на чолі з заступником командувача служби охорони державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки  полковником Відасом Мачайтісом побувала у Кінологічному навчальному центрі.

Іноземним колегам навчальний заклад презентував начальник Кінологічного навчального центру полковник Андрій Квартирук. Литовські прикордонники мали змогу ознайомитися з діяльністю та інфраструктурою навчального центру. Начальник центру відмітив, що Кінологічний навчальний центр Держприкордонслужби є ліцензованим навчальним закладом, на базі якого забезпечується підготовка, перепідготовка та підвищення професійної кваліфікації військовослужбовців відомства.

У ході візиту делегацію також ознайомили з підготовкою кінологів та службових собак. Інспектори-кінологи продемонстрували породи собак, які використовуються в охороні державного кордону, основні навички дресирування, затримання та конвоювання правопорушників, пошуку наркотичних і вибухових речовин.

Крім того, гостям з Литви продемонстрували озброєння та техніку, яку прикордонники використовують для захисту державного кордону, в тому числі і в районі проведення операції Об’єднаних сил.

У свою чергу литовські колеги  дали високу оцінку діяльності Львівського прикордонного загону та Кінологічного навчального центру. Сторони відмітили позитивний досвід міжнародного співробітництва, зокрема у кінологічному спрямуванні, яке дає можливість здійснювати постійний обмін досвідом з підготовки інспекторів-кінологів між прикордонними відомствами обох країн.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси