У «Краківці» затримали 2 українців, які ігнорували законні вимоги прикордонників

НАЗАД
17 сiчня 2019 09:53

У пункті пропуску на українсько-польському кордоні двоє українців намагалися заважати і відволікти прикордонників під час огляду їхнього автомобіля. Згодом з’ясувалася і причина «спротиву».

Українці прямували за межі України через пункт пропуску «Краківець» автомобілем «Ауді». Окрім водія, громадянина України, до сусідньої країни автівкою їхав ще один наш співвітчизник. Враховуючи ризики та аби не допустити переміщення через кордон заборонених предметів, прикордонним нарядом Мостиського загону ініційовано додаткову перевірку авто. Під час огляду іномарки особи розпочали несанкціоновану відеозйомку. Не зважаючи на законні вимоги військовослужбовців Державної прикордонної служби України про її припинення, 36 та 39-річні громадяни продовжували свої дії. 

На місце події прикордонники викликали співробітників Національної поліції, а злісних порушників прикордонного режиму затримали для притягнення до адміністративної відповідальності. За рішенням суду через незаконні дії на території пункту пропуску порушникам доведеться сплатити по 850 гривень штрафу.

Водночас під час поглибленого огляду транспортного засобу прикордонним нарядом виявлено самовільну заміну панелі з ідентифікаційним номером автівки. Також у ніші автомобільних дверцят водій ховав газовий балончик.

Для з’ясування всіх деталей виявленого правопорушення транспортний засіб переданий співробітникам Національної поліції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси