У «Краківці» від опівночі відновиться рух автобусів на виїзд з України

НАЗАД
16 серпня 2022 15:03

Про це заявили сьогодні під час презентації за участі представників урядів України та Польщі оновленого пункту пропуску з новим автобусним терміналом та додатковою інфраструктурою для збільшення пропускної спроможності.

З опівночі, 17 серпня, у пункті пропуску почнеться оформлення автобусів на виїзд з України. Зазначимо, що через пункт пропуску «Краківець-Корчова» проходить найбільша кількість затверджених регулярних автобусних маршрутів. Відновлення автобусного сполучення дозволить зняти навантаження з інших пунктів пропуску та мінімізує черги для пасажирів, які перетинають кордон.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков подякував службам та польським колегам за зроблену роботу та зазначив, що найближчим часом також буде оновлено роботу пункту пропуску «Ягодин», відбудеться відкриття двох пунктів пропуску на кордоні з Румунією та  йде робота щодо оновлення пунктів пропуску на кордоні з Молдовою.

Глава Канцелярії прем'єр-міністра Республіки Польща Міхал Дворчик запевнив, що польська сторана й надалі докладатиме зусилля, щоб розширювати пропускну спроможність існуючих пунктів пропуску та відкривати нові. З його слів, очільник Уряду Польщі, пан Матеуш Моравєцький, вжив заходів для того, щоб уже наступного року відбулося відкриття пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце», який раніше планувалося відкрити аж у 2025 році.

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик заявив, що сьогодні в Україні та Польщі працюють команди, які здатні робити можливим те, що раніше здавалося неможливим. Він висловив впевненість, що в Україні вийде реалізувати інші масштабні інфраструктурні проєкти, та вийде прибрати нинішню перешкоду для ефективного розвитку – вигнати ворога зі своєї землі.

Нагадаємо, оновлення пункту пропуску відбулося у межах проєкту "Відкритий кордон", що було започатковане у рамках домовленостей Президентів України і Польщі та погоджено на засіданні українсько-польських міжурядових консультацій.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}