У Головному центрі в Оршанці стартувала підготовка військовослужбовців мінометної застави ПКШР Ізмаїльського прикордонного загону

НАЗАД
06 лютого 2021 08:39

Навчання відбувається за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та фахівців мінометних розрахунків.

Під час вишколу прикордонники навчатимуться визначати цілі, здійснювати підготовку даних для стрільби, складати картки вогню, змінювати вогневі позиції, наводити міномети на цілі та вражати їх.

Завершальним етапом підготовки стануть бойові стрільби з виконанням різноманітних завдань. Спецпризначенці вражатимуть нерухомі та рухомі, спостережні й неспостережені цілі напівпрямим наведенням та із закритих вогневих позицій.

Варто зазначити, що спецпідрозділ Ізмаїльського прикордонного загону постійно залучається для посилення державного кордону України. Вони завжди готові за короткий проміжок часу висунутись на будь-яку ділянку державного кордону та дати гідну відсіч ворогу.

Також за їх плечима участь у міжнародних навчаннях «Sea breeze» та «Західна фортеця». А цього року військовослужбовці прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського прикордонного загону представлятимуть Державну прикордонну службу України на міжнародних навчань «Rapid Trident-2021». Детальніше про «Rapid Trident-2021» читайте тут.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси