У «Борисполі» прикордонники виявили у громадянки Киргизстану підроблений російський паспорт

НАЗАД
06 сiчня 2017 11:53

Учора ввечері в пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники виявили у однієї із пасажирок, які прилетіли із Афін, підроблений паспорт.

Учора ввечері в пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники виявили у однієї із пасажирок, які прилетіли із Афін, підроблений паспорт.

Під час прикордонного контролю жінка пред'явила закордонний паспорт громадянки РФ, в якому прикордонники виявили ознаки підробки. В ході з’ясування обставин пасажирка повідомила, що насправді є громадянкою Киргизстану. В результаті, підроблений паспорт у громадянки прикордонники вилучили та заборонили в'їзд в Україну терміном на 3 роки. Пасажирку буде повернути зворотнім рейсом до Греції.

Нагадаємо, що учора вранці прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили підроблений паспорт у пасажирки, яка прибула із Стокгольма. Під час прикордонного контролю  в пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники встановили, що жінка надала частково підроблений закордонний паспорт громадянки Литви. Як з’ясувалось згодом, з собою вона також мала паспорт громадянки України.

На порушницю складено протокол за ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України). Також стосовно виявленого правопорушення направлено повідомлення в поліцію.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}