У «Борисполі» оформили евакуаційні рейси з Німеччини, Італії та Казахстану

НАЗАД
05 травня 2020 11:20

Минулої доби прикордонники перевірили та здійснили пропуск понад пів тисячі пасажирів, котрі прибули в аеропорт «Бориспіль» трьома евакуаційними рейсами.

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили спеціальні пасажирські авіарейси з Мілану (Італія), Таразу (Казахстан), Франкфурта (Німеччина). Серед прибулих цими літаками осіб переважна більшість – громадяни України. Жоден з пасажирів не мав підвищеної температури тіла, або скарг на наявність симптомів захворювання на ГРВІ. Вони усі, окрім одного, обрали передбачені карантинні обмеження із застосуванням додатку «Дій вдома». Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в додатку ці особи відправилися на двотижневу самоізоляцію за вказаними адресами. Один громадян, який прибув рейсом з Мілану, проведе карантин у визначеному обсерваторі.

Загалом пасажиропотік через український кордон залишається доволі низький. Протягом доби кордон нашої країни на в’їзд та на виїзд перетнуло менше 12 тисяч осіб. Серед тих, хто в’їжджав в Україну, осіб із високою температурою тіла чи скаргами на наявність симптомів захворювання на ГРВІ не виявлено.

Минула доба значно покращила статистику захворюваності на COVID-19 у Держприкордонслужбі. Подвійним ПЛР-тестуванням підтверджено факт одужання трьох прикордонників. Загалом зареєстровано 18 випадків захворювання на коронавірусну хворобу військовослужбовців та працівників відомства. На сьогодні 14 з них перебувають на лікуванні, одужало – 4.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси