(ВІДЕО) «Трансмісія» нездійсненна. Прикордонники Львівського загону викрили неординарну схованку.

НАЗАД
29 квiтня 2021 10:25

Учора вранці до пункту пропуску «Грушів – Будомєж», що на українсько-польському кордоні, прибув легковик марки Audi під керуванням громадянина України.

Водій спрямував транспортний засіб на смугу руху «зелений коридор», однак прикордонники отримали спрацювання індикаторів системи оцінки ризиків, тож транспортний засіб перевели на поглиблений огляд.

Схованка, яку облаштував водій у своєму авто може претендувати на звання найбільш оригінальної від початку поточного року. Паливний бак, запасне колесо, порожнини кузова, обшивка салону? Ні, це все – занадто банально, подумав «винахідник» і вирішив зазирнути глибше. Він удосконалив і без того досконалий агрегат свого авто – трансмісію. Виявляється, без великої кількості запчастин у коробку передач можна вмістити аж 16 блоків сигарет. Дріб’язок – у масштабах оборудок, які днями викривали охоронці кордону в інших вантажівках, але невизнаний інженерний геній заслуговує окремої уваги.

З автомобілем та вмістом оригінальної схованки водієві довелося попрощатися. Стосовно нього склали протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 МКУ.

Сума оцінки встановлюється.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси