Тато і мама – прикордонники

НАЗАД
28 листопада 2021 11:06

Сьогодні героями нашої розповіді будуть родини прикордонників Сумського загону, які зміцнила служба, патріотизм та престижність професії.

Йдеться про подружні пари, які вже багато років разом носять зелені берети та є військовослужбовцями Державної прикордонної служби України. Це життєрадісні та сповнені щастя сім’ї, які ідуть за своїм покликанням – оберігати кордони рідної держави!

Родина НЕЧИПОРЕНКІВ

Олег служить за контрактом в лавах Держприкордонслужби на посаді кінолога. Зі своїм вихованцем вони неодноразово припиняли спроби незаконного переміщення через кордон наркотичних речовин. «Собака – ідеальний друг і партнер. Я дуже люблю цих тварин, саме тому вирішив стати кінологом», – розповідає він.

Олег проходив службу на посадах у різних підрозділах Сумського прикордонного загону, а Валентина, як справжня дружина, завжди йшла за чоловіком. Найтяжчим був період початку російської агресії в Україні, коли охоронці кордону непорушно стояли на варті східного рубежу Батьківщини. проте розлуки та переживання лише зміцнили стосунки. У родині Нечипоренків підростають двоє синів. «Ми сподіваємось, що скоро наша прикордонна родина поповниться новими кадрами. Сини неодмінно продовжать почесну справу прикордонної династії, стануть захисниками кордонів Батьківщини», – діляться своїми мріями Олег та Валентина.

Родина ГАЛИЦЬКИХ

Олександр та Вікторія народилися у Білопіллі. Рішення стати правоохоронцем Олександр прийняв з дитинства, оскільки форма йому завжди була до вподоби. Одразу після закінчення школи обрав шлях прикордонника. Трохи згодом познайомився з майбутньою дружиною Вікторією, яка на той час працювала у дитячому навчальному закладі. Олександр, не довго вагаючись, запропонував обраниці руку та серце, на що Вікторія залюбки погодилася.

Із задоволенням спостерігаючи за службою свого чоловіка та будучи справжньою патріоткою своєї країни, дружина також прийняла рішення пов’язати своє життя із охороною державного кордону. Коли Олександр боронив державний кордон Вікторія забезпечувала спокій в рідному місті. Проте, навіть безліч кілометрів, що розділяли їх, не змогли стати на заваді міцній родині. Сьогодні родина Галицьких виховує сина Дмитра та донечку Владиславу, які виростають справжніми патріотами.

У Державній прикордонній службі України проходять службу батьки і діти, цілими родинами, адже відданість справі та престиж професії формує сімейні традиції. Кордон поєднує серця, служба гартує почуття, патріотизм стає запорукою правильного вибору у майбутньому.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}