телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Стоп корупція: прикордонники зафіксували два випадки пропонування хабарів
11/07/18 - 10:22

«Купити» прихильність співробітників прикордонного відомства намагались двоє громадян минулої доби.

Учора вранці в пункт пропуску «Гоптівка», що на українсько-російському кордоні, прибула громадянка Узбекистану. Під час паспортного контролю, прикордонники Харківського загону з’ясували, що жінка перевищила термін перебування в Україні. Щоб правоохоронці «забули» про цей факт та пропустили її безперешкодно, росіянка пропонувала військовослужбовцям 60 доларів США.

Крім того, сьогодні вночі в контрольному пункті «Чонгар» у ході оформлення подорожуючих, громадянка України з неповнолітньою дитиною не змогла пред’явити на контроль всі необхідні документи. Бабуся, як супроводжуюча особа, з онукою надала  військовослужбовцям лише згоду  від матері. Під час подальшого спілкування з правоохоронцями, жінка вирішила недостачу довіреності від батька «компенсувати» однією тисячею російських рублів.

В усіх випадках охоронці кордону від хабарів відмовились та задокументували факти правопорушення встановленим порядком. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачені статтею 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Загалом з початку року у Держприкордонслужбі зафіксовано майже 480 відмов співробітників прикордонного відомства від хабарів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню