Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
Сьогодні завершується реєстрація для охочих взяти участь в конкурсі «Нове обличчя кордону»
25/01/19 - 10:26

Сьогодні, 25 січня, останній день реєстрації кандидатів для участі в черговому етапі конкурсу «Нове обличчя кордону», стосовно зайняття посад у підрозділах «Шегині», «Пархоменкове», «Римачі», «Харків», «Одеса-авіа», «Дніпро-авіа» та ОКПП «Київ».

Інформуємо, що ті хто бажає долучитись до команди професіоналів, мають можливість відслідковувати інформацію про проект і чергові етапи набору. Найближчий з них розпочнеться 1 лютого в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

З 1 січня 2019 року всі бажаючі поповнити ряди прикордонників мали змогу ознайомитися з деталями конкурсу за посиланням https://newface.dpsu.gov.ua/ та офіційно заявити про свій намір взяти участь у відборі, заповнивши анкету. Електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою проекту без втручання посадових осіб Держприкордонслужби

На сьогодні сервісом анкетування скористалось 900 осіб, 70% з яких – цивільна молодь.

Відповідно до відбіркових та навчальних планів з 4 лютого розпочнеться  тестування, з 11 лютого медична комісія (для цивільних кандидатів), а на початку березня перевірка рівня фізичної підготовки та кваліфікаційна співбесіда тих, хто встиг подати заявку на участь в проекті «Нове обличчя кордону».

Конкурс проводиться, як серед цивільної молоді – на посади сержантського складу, так і серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України – на посади сержантського та офіцерського складу. Щасливчики, які пройдуть основний відбір, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.

Професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспективу кар’єрного зростання, гідний рівень грошового забезпечення (від 13 тисяч гривень) та соціальний захист, якісне медичне обслуговування – саме це гарантовано отримає кожний, хто пройде зазначений відбір.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню