Щодо ситуації з наміром громадян України відлетіти за кордон

НАЗАД
18 березня 2020 14:06

У соціальних медіа з’явилася інформація, що Державна прикордонна служба України не випускає людей, які хочуть вилетіти рейсом до Німеччини.

Додамо, що сьогодні декілька десятків громадян України прибули в один з терміналів столичного аеропорту з наміром відлетіти з України. Однак пункт пропуску закритий згідно з рішенням Уряду.

Наголосимо, що відповідно до розпорядження КМУ (14 березня 2020 р. № 287-р) від 00.00 17 березня до 3 квітня пункти пропуску через державний кордон тимчасово закриті для міжнародного пасажирського повітряного сполучення. Виняток може становити тільки здійснення перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв’язку з виконанням міжнародних зобов’язань, а також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій.

Про обмежувальні заходи, які впроваджувала Україна, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, наголошувалося неодноразово.

В даний час в авіаційних пунктах пропуску Державна прикордонна служба України готова і здійснює оформлення на в’їзд в нашу державу громадян з евакуаційних рейсів, які формуються МЗС та Мінінфраструктури.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси