Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Щодо оформлення 58-го, так званого, «гумконвою» з Росії
24/11/16 - 09:12

Сьогодні вранці РФ в односторонньому порядку здійснила пропуск на територію України (п’ятдесят восьмого), так званого, «гуманітарного конвою».

Сьогодні вранці РФ в односторонньому порядку здійснила пропуск на територію України (п’ятдесят восьмого), так званого, «гуманітарного конвою».

Оскільки російська сторона в черговий раз здійснила ввезення «гуманітарної допомоги» з порушенням норм міжнародного і національного права та погоджених модальностей, а також враховуючи те, що представники МКЧХ не брали у оформленні участі, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій.

Загалом з 5.55 до 7.10 через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну прослідували дві колони т.з. «гумконвою» у складі 47 автомобілів.

У ході візуального огляду транспортних засобів було встановлено, що вантажівки, нібито, заповнені продуктами харчування, медикаментами, вживаними теплими речами та обігрівачами. Традиційно, автівки слідували напівпорожніми, а їхня кількість не відповідала заявленій у попередній ноті МЗС РФ. У документі йшлося про 40 автомобілів, а через кордон прослідувало 47.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню