«Щасливий, що дочекався! Це надзвичайно приємний «бонус» на завершення року»

НАЗАД
28 грудня 2019 12:29

Розповідає прикордонник із Закарпаття, який на власне житло чекав з 1987 року.

У новорічні та різдвяні свята виникає почуття особливого хвилювання, очікування на подарунки та чудеса. От і  99 сімей прикордонників, які перебували на відповідному обліку з 1987 по 1999 роки, як ми вже повідомляли вчора, отримали 112 млн грн на власне довгоочікуване житло саме під Новий рік.  

Кошти на виплату компенсацій за отримання житла спрямовано за рішенням Голови Державної прикордонної служби України Сергія Дейнеко. Найбільше черговиків вже ощасливили в Одесі, де 54 сім’ї отримали близько 70 млн грн на придбання житла.

Понад 436 тис. грн. зарахували одразу на картковий рахунок військового пенсіонера із Закарпаття. Офіцер Чопського прикордонного загону, а тоді ще ОКПП «Чоп», розпочав військову кар’єру у 1987 році. Він проходив службу у різних прикордонних підрозділах на території Закарпатської області та в управлінні Чопського загону. На одержання власного житла чекав з 1987 року, і тепер, напередодні новорічних свят, нарешті отримав довгоочікуваний подарунок. Прикордонник каже, що уже почав пошуки майбутньої оселі.

«Щасливий, що дочекався! Щиро дякую керівництву Служби! Це надзвичайно приємний «бонус» на завершення року. Уже переглядаю можливі пропозиції, вивчаю ринок житла, проте купівлю планую навесні. Житиму, звісно, на Закарпатті, тепер це мій край», - розповідає прикордонник.

Виплати грошових компенсацій за належне для отримання житло у Державній прикордонній службі Україні планують практикувати і надалі.

Це дозволить прискорити вирішення житлових питань багатьох військовослужбовців та вивільнити значну кількість службових приміщень для персоналу. Наразі на квартирному обліку відомства та у списку осіб, які потребують отримання службових житлових приміщень, перебуває понад 9 тисяч сімей, з них майже 1 800 сімей військовослужбовців запасу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси