Сергій Дейнеко прокоментував чи пропускають в Україну відомих «росіян-кримнашистів»

НАЗАД
02 квiтня 2020 12:01

Як зустрічають на кордоні відомих і невідомих росіян, які нелегально відвідували Крим, розповів Голова Держприкордонслужби України в інтерв’ю інформагентству РБК-Україна.

«Для нас немає різниці – журналіст він, актор або хто завгодно. Ми в цьому питанні аполітичні. У нас немає поділу за гендером, за положенням. Був у Криму? Іди в нашу базу. Прилетиш або приїдеш? Ми тебе спитаємо, поставимо заборону на три роки і відправимо геть», - відмітив очільник прикордонного відомства.

Він нагадав, що Держприкордонслужба теж є одним із суб'єктів, який вносить громадян країни-агресора в список персональних санкцій, зокрема й щодо осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території України.

У цьому контексті Сергій Дейнеко також прокоментував можливість введення візового режиму з Росією.

«Це питання політичне. Я нічого поганого в цьому не бачу. Це додатковий механізм перевірки і контролю», - сказав Голова Держприкордонслужби.

Прокоментував очільник прикордонного відомства і нещодавнє «перебування» в аеропорту «Бориспіль» російської співачки Чичеріної. Він наголосив, що її так званий стрім із Києва був фейковий, адже вела вона його із Абхазії.

Більш детально читайте в інтерв’ю за посиланням:   https://www.rbc.ua/ukr/news/sergey-deyneko-nashi-lyudi-poymut-opasnosti-1585771926.html

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси