Росіянин, який відбував покарання в українській в’язниці, вирішив після звільнення незаконно перетнути кордон

НАЗАД
11 листопада 2020 13:31

Учора, 10 листопада, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Гірськ», що на ділянці Чернігівського прикордонного загону, на відстані 50 метрів до державного кордону виявив та затримав громадянина Російської Федерації.

Чоловік, 1976 року народження, намагався нелегально, оминаючи пункти пропуску, потрапити до Росії.

Згодом прикордонники встановили, що іноземець був засуджений за розбій та відбував покарання у вигляді трирічного позбавлення волі у Вознесенській виправній колонії, що в Миколаївській області.

Днями його звільнили з колонії і він вирішив перейти українсько-російський кордон непоміченим, тому й вирушив у подорож лісами Чернігівщини. Він вважав, що легко обійде усі загородження.

Затриманий розповів, що знав місцевість з дитинства, бо є вихідцем з прикордоння.

Але порушник не врахував плин часу та те, що Державна прикордонна служба України, впроваджуючи інновації в захисті кордону від злочинців та зовнішньої агресії, значно покращила інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону. Тому, так званий «турист», прибувши до запланованого місця перетину кордону, натикнувся на безліч інженерних перепон, що дало змогу правоохоронцям вчасно зреагувати на появу невідомої особи поблизу кордону та затримати правопорушника.

На правопорушника складено адміністративно-процесуальні документи за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП та видворено до Росії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси