Протягом трьох місяців КПВВ на лінії розмежування перетнуло понад 123 тис. осіб та 800 автомобілів

НАЗАД
07 квiтня 2021 11:45

Прикордонники Східного регіонального управління ДПСУ, які несуть службу в зоні ООС, протягом першого кварталу 2021 року пропустили через лінію розмежування понад 123 тисячі осіб та майже 800 транспортних засобів.

Виявлено 38 осіб, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами.

Зазначимо, що, за рішенням командувача операції Об’єднаних сил, усі КПВВ відкриті для пропуску через лінію розмежування з 10 листопада минулого року. Контрольні пункти функціонують щоденно з 08.00 до 16.00.

Однак рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорах заблокований з боку тимчасово окупованої території України. З семи відкритих КПВВ щоденний пропуск здійснюється лише в КПВВ «Станиця Луганська». Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковують рух двічі на тиждень – у понеділок та п’ятницю.

Також нагадуємо, що в контрольних пунктах діють карантинні обмеження, пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної інфекції. Обмежувальні заходи запроваджено на підставі відповідних постанов Кабінету Міністрів України та діятимуть у визначений ними термін.

Більш детально із порядком перетинання державного кордону/адмінмежі/лінії розмежування в умовах карантину можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/hx4p92e

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси