Про роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду в районі проведення Операції об’єднаних сил

НАЗАД
25 вересня 2021 10:17

Контрольні пункти в’їзду-виїзду функціонують щоденно з 08.00 до 16.00. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України

З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється лише в «Станиці Луганській». За тиждень пасажиропотік у ньому зменшився на 6%. Загалом через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 9 562 особи, а на контрольовану територію – 8 799 осіб.

Навпроти КПВВ «Новотроїцьке» окупанти розблоковували рух тільки у понеділок. Лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 388 осіб та 76 транспортних засобів до тимчасово окупованої частини Донеччини. Водночас 317 осіб та 45 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Прикордонники виявили 2-ох громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Новотроїцьке» проїхали 3 вантажівки з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено 37,2 тонни гігієнічних наборів.

Нагадуємо, що громадяни України, які підлягають самоізоляції, під час прямування на контрольовану територію зобов’язані встановити та активувати додаток «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації. А іноземцям під час перетину лінії розмежування, окрім цього, необхідно мати й поліс страхування.

Водночас діє широкий перелік категорій громадян, до яких самоізоляція не застосовується. З повним переліком категорій осіб, які не підпадають під самоізоляцію, радимо громадянам ознайомитися завчасно. Самоізоляція припинятиметься в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту, який проведено після перетину КПВВ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси