Прикордонники затримали партію контрабандних цигарок, яку перевозили гужовою підводою

НАЗАД
04 серпня 2015 10:45

Сьогодні вночі прикордонниками відділу «Грабове» Луцького загону під час спільних заходів з представниками УСБУ у Волинській області б

Сьогодні вночі прикордонниками відділу «Грабове» Луцького загону під час спільних заходів з представниками УСБУ у Волинській області було припинено чергову спробу незаконного переміщення підакцизних товарів через державний кордон.

При відпрацюванні оперативної інформації про наміри членів протиправного угрупування незаконно перемістити цигарки через Західний Буг, охоронцями кордону було організовано декілька засідок на ймовірних шляхах руху порушників.   

Близько опівночі за допомогою тепловізора один з прикордонних нарядів помітив рух до контрольно-слідової смуги гужової підводи завантаженої коробами та двома гумовими човнами. При спробі затримати погонич гужового транспорту намагався втекти з місця правопорушення, але після попереджувальних пострілів вгору зупинився. Ним виявився 46-річний мешканець с. Заліси Шацького району Волині. З його слів, невідомі попросили відвезти цигарки до берега річки та за допомогою гумових човнів переправити короби на польську сторону.

На правопорушника складено адміністративні документи, а виявлені контрабандні цигарки  на загальну суму близько 220 тисяч гривень передано працівникам фіскальної служби. Міру покарання порушнику вирішуватиме суд.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}