Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Прикордонники затримали на Сумщині двох громадян Росії на гужовій підводі
13/05/17 - 10:53

Минулої доби прикордонники Сумського загону у трьох випадках затримали чотирьох порушників державного кордону України.

Минулої доби прикордонники Сумського загону у трьох випадках затримали чотирьох порушників державного кордону України.

У Глухівському районі прикордонний наряд, який ніс службу неподалік від держрубежу на напрямку між російським населеним пунктом Лемешівка та українським Муравейня, затримав двох громадян Росії. Вони   незаконно перетнули кордон з території Росії на територію України на гужовому транспорті. Чоловіки не мали при собі жодних документів, що посвідчують особу, та й пояснити свою «подорож» також не змогли.

Наразі громадян затриманро до трьох діб для встановлення особи, після чого за незаконне перетинання державного кордону України будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Гужовий транспорт встановленим порядком переданий працівникам фіскальної служби.

Також у Середино-Будському та Великописарівському районах охоронці кордону затримали двох громадян України, які намагалися незаконно потрапити то Росії поза встановленими пунктами пропуску. За спробу незаконного перетинання державного кордону України стосовно обох правопорушників будуть прийняті відповідні правові рішення.

Всього з початку року прикордонниками Сумського загону затримано 122 порушники державного кордону, з них 9 нелегальних мігрантів.

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню