Прикордонники взяли активну участь у порятунку поранених на турецькому судні

НАЗАД
05 вересня 2016 10:53

Інформацію про надзвичайну ситуацію на турецькому судні, яке знаходилось за 11 миль від порту «Одеса», отримали учора прикордонники Одеського загону.

Інформацію про надзвичайну ситуацію на турецькому судні, яке знаходилось за 11 миль від  порту «Одеса», отримали учора прикордонники Одеського загону. Про небезпеку для життя людей на судні сповістив капітан корабля, що слідував під прапором Туреччини. В подальшому від консульства Туреччини в м. Одесі надійшла уточнююча інформація про те, що, нібито, двоє членів  судокоманди, озброєних ножами, нанесли кільком членам екіпажу ножові поранення.

Керівництво операцією взяла на себе Служба безпеки України. Від Одеського загону морської охорони  в район, де перебувало судно, було вислано тактичну групу. Корабель «Павло Державін» та катер «Дарниця» Морської охорони Держприкордонслужби спільно з групою були приведені у готовність діяти в рамках плану щодо ліквідації терористичної загрози. Також прикордонники організували взаємодію і з іншими суднами, які прибули в зазначений район для відповідних дій та рятування екіпажу.

В результаті, ситуацію було взято під контроль. На борту судна виявлено четверо поранених членів екіпажу, які згодом були направлені до медичного закладу для надання необхідної допомоги. 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси