Прикордонники виявили в поїзді та семи автівках майже 3,7 тисяч пачок сигарет

НАЗАД
03 травня 2017 13:08

Мішки з сигаретами виявили сьогодні на світанку прикордонники Луцького загону спільно з митниками у поїзді, який прямував до Польщі через пункт пропуску «Ягодин».

Мішки з сигаретами виявили сьогодні на світанку прикордонники Луцького загону спільно з митниками у поїзді, який прямував до Польщі  через пункт пропуску «Ягодин».

Тютюнові вироби прикордонно-митна оглядова група виявили в одному з вагонів у міжстельовому просторі купе. Всьго було виявлено 1360 пачок сигарет без акцизних марок. Виявлені тютюнові вироби належать громадянину України, який прямував цим потягом до сусідньої країни. По даному факту складено адмінпротокол. Сигарети на суму понад 24 тисячі гривень вилучено.

Крім того, на кордоні з Польщею, у пункті пропуску «Устилуг», прикордонники Львівського загону спільно з митниками виявили за допомогою службової собаки приховані сигарети в автомобілі. Громадянин Польщі за газовим балоном автомобіля «Ровер» приховав 230 пачок сигарет на суму майже 4,5 тисячі гривень.

Також у цьому пункті пропуску учора прикордонники Львівського загону спільно з митниками виявили 200 пачок сигарет. Товар намагався перемістити до сусідньої країни наш співвітчизник мікроавтобусом «Фольксваген».

Ще у п`ятьох випадках майже 2 тисячі пачок сигарет виявили в пунктах пропуску прикордонники Мостиського, Чопського та Мукачівського загонів. Разом з сигаретами у трьох випадках у громадянина України та двох громадян Польщі вилучено автомобілі на загальну суму майже 170 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси