Прикордонники вибороли першість у всеукраїнському турнірі з Поліцейського хортингу

НАЗАД
17 березня 2021 10:20

Нещодавно в Херсоні відбувся Всеукраїнський турнір з «Поліцейського хортингу» серед представників правоохоронних органів нашої держави.

У змаганнях взяли участь сильні та добре підготовлені спортсмени чоловіки та жінки. Учасники боролися за перемогу у категоріях «Техніка самозахисту» та  «Поліцейський самозахист». Турнір був видовищним та захопливим. Загалом понад 150 учасників мали можливість продемонструвати свою фізичну підготовку, неабияку майстерність та силу.

За результатами змагань перше місце з «Техніки самозахисту» у віковій групі «40+» здобув представник Південного регіонального управління Держприкордонслужби майор Володимир Гонтар. Також почесне перше місце у віковій групі «50+» у цій самій категорії виборов військовослужбовець Одеського прикордонного загону капітан Денис Величко.

Вітаємо наших переможців! Бажаємо їм нових досягнень та перемог в улюбленому спорті. Так тримати!